Обігрівачі електричні


Все, що потрібно знати про тепловентилятори

У кожному будинку або офісі напевно знадобиться універсальна кліматична техніка, яка влітку охолоджуватиме, а взимку зігріватиме приміщення. І це – тепловентилятор! Як влаштований електричний тепловентилятор, яка ціна обігрівача і на що варто звернути увагу, ми розповімо в статті.

"Погода" в будинку рідко буває ідеальною. Взимку ми думаємо про те, як зігрітися, влітку ж хочеться освіжитися. На допомогу приходять електричні обігрівачі (або тепловентилятори). Але купувати кілька різних приладів накладно, та й зберігати їх нема де. Вирішенням проблеми стане обігрівач електричний з вентилятором - дивовижний пристрій, що підходить і для опалення, і для охолодження приміщень. При цьому він дуже компактний і не вимагає складного монтажу. Ви легко зможете переносити такий обігрівач з місця на місце, з однієї кімнати до іншої, брати на дачу або на роботу. Вибрати модель обігрівача для будь-яких потреб та купити тепловентилятор можна в нашому інтернет-магазині «Карат Електро».

Електричний тепловентилятор: особливості роботи

Тепловентилятор складається з металевого або пластикового корпусу, всередині якого розміщено двигун із крильчаткою та нагрівальний елемент. Останній при включенні розжарюється, а лопаті, що обертаються, нагнітають на нього повітря. Сильний гарячий потік з високою швидкістю поширюється кімнатою.

Через те, що обладнання все ж таки робить шум, використовувати його як джерело постійного опалення не рекомендують. Втім, сучасні моделі досить тихі. За відгуками користувачів, до їхнього звуку людина швидко звикає і навіть перестає її помічати. Співробітники складів, цехів, великих торгових та виставкових павільйонів користуються тепловентиляторами по кілька годин на день і при цьому не скаржаться на будь-який дискомфорт. Коли необхідно швидко прогріти невелику кімнату або локальну зону в просторому приміщенні, краще просто не знайти. Обігрівач електричний економний – саме той варіант, що вам потрібно!

Більшість представлених на нашому сайті приладів мають три режими роботи. Ви можете встановити повну або половинну потужність нагріву, а також увімкнути холодне обдування.

Коли, де і навіщо стане Вам у нагоді тепловентилятор?

  • У міжсезоння (навесні та восени) – вдома холодно, а централізованого опалення немає. Варто купити електричний обігрівач – цей невеликий обігрівальний прилад захистить Вас та Ваших близьких від дискомфорту.
  • Взимку, якщо у квартирі недостатньо тепло або якщо на тепломережах сталася аварія. Електричні обігрівачі ціна яких набагато нижча, ніж в більш потужних теплових гарматах, стане незамінним помічником. Пристрій може деякий час повністю опалювати невелику кімнату. Особливо це важливо, якщо у будинку є дитина. Для малюка потрібний особливий температурний режим: +21…+25 градусів. Але в багатьох квартирах повітря не прогрівається більш ніж до +18 градусів (а буває ще холодніше). Тому таке обладнання просто потрібне.
  • Для швидкого сушіння одягу після того, як Ви його випрали або потрапили під дощ. Просто направте на них теплий потік з електричного обігрівача на відстань не менше 1 метра.
  • Влітку, коли захочеться свіжості та прохолоди, можна увімкнути тепловентилятор у режимі вентиляції (не використовуючи нагрівальний елемент).
  • На дачі, в нежитловій або ремонтованій будівлі, холодному офісі, цеху, торговому павільйоні. Тепловентилятор дозволить швидко створити комфортний простір для Вашої роботи та відпочинку.

У чому переваги тепловентиляторів?

Проста установка – головна перевага такої техніки. Дуйчик ставлять на підлогу або на стіл, включають до розетки, і ним можна відразу користуватися. Будь-які витрат на монтаж повністю відсутні.

Електричні обігрівачі легко переносити з місця на місце, наприклад, від робочого стола до дивана. Завдяки компактним розмірам їх можна брати з собою на дачу, при зберіганні вони не займають багато місця. А купити тепло вентилятор в Україні можна практично в будь-якому населеному пункті в магазині побутової техніки.

Крім обігріву в холодну пору року, дуйчики застосовують влітку як вентилятор, який буде обдувати користувача прохолодним повітрям. У разі потреби обладнання можна використовувати для сушіння пофарбованих стін, деревини.

Зрештою, не можна не відзначити низьку ціну тепловентиляторів у порівнянні з обігрівачами інших типів.

Що краще – масляний обігрівач чи тепловентилятор?

Обидва ці пристрої підходять на роль резервного джерела тепла для квартир, оскільки можуть обігріти кімнату площею до 30 кв. м.

Обігрівач електричний з вентилятором швидше прогріває приміщення. Увімкнувши їх, Ви одразу зможете зігрітися. Однак електричні обігрівачі трохи галасують під час роботи, що, в порівнянні з абсолютно тихими радіаторами, можна вважати недоліком. Але бувають ситуації, коли покупці готові миритися із цією особливістю. Якщо приміщення невелике, заставлено меблями, для великого масляного обігрівача важко виділити місце. І тут виграє тепловентилятор. Крім того, він коштує значно дешевше. Купівля дорогого обладнання не виправдана, якщо воно більшу частину часу простоюватиме.

Чим тепловентилятор відрізняється від теплової гармати?

Відмінностей у принципі роботи немає. І ті, й інші мають нагрівальний елемент. Вентилятор нагнітає на нього повітря, яке зігрівається і потім надходить назад у приміщення.
Але тепловентилятори відносяться до побутового обладнання, а гармати – до професійного. Різниця між ними – у потужності. У техніки для домашнього застосування вона обмежується трьома кіловатами, у теплових гармат становить понад 5 кВт.

Побутові електричні обігрівачі економні та мають менші розміри. Їх використовують переважно як додаткове або резервне джерело тепла. Крім того, вони відрізняються більш витонченим дизайном. Професійні пристрої можуть бути основним опалювальним приладом, їх часто застосовують у будівництві для роботи на відкритому просторі та для сушіння пофарбованих, оштукатурених поверхонь.

Чи може такий пристрій підтримувати задану температуру в приміщенні?

Так, оснащені термостатами тепловентилятори можуть. Вони працюють, поки температура в кімнаті досягне заданої користувачем величини. Після нагрівання припиняється і починається знову, коли повітря в приміщенні охолоне. Прикладом може бути Sturm FH2221RC. Після включення його в розетку ручку термостата повертають до максимуму. Коли приміщення досить прогріється, її повертають назад до того моменту, поки апарат не вимкнеться, задаючи цим режим його роботи.

При цьому важливо, щоб опалювальна кімната була закрита. В цьому випадку вона швидше прогріється, а комфортний режим підтримуватиметься з мінімальними витратами електроенергії.

Яке значення має кількість режимів нагріву?

Найпростіші електричні обігрівачі купити мають лише один ступінь потужності, у яких використовується кнопка увімкнення та відключення. Набагато більше двохступінчастих пристроїв: зазвичай їхній регулятор зменшує потужність наполовину. Триступінчасті зустрічаються рідше. Перевага таких моделей полягає у можливості економити електроенергію. Наприклад, якщо їх використовувати для локального обігріву або опалення невеликого приміщення, можна використовувати найнижчу потужність. У великих кімнатах пристрій спочатку включають на максимум. Після того, як приміщення прогріється, регулятор переводять на один щабель нижче.

Чим відрізняється механічне регулювання від електронного?

Купити тепловентилятор з електронним керуванням – розумний вибір, адже вони відрізняються від «механічних» точнішою роботою термостата. Бажана температура повітря у приміщенні підтримується з точністю до 1 градуса, тоді як у простих пристроях цей показник становить 5 градусів. Таким чином, якщо замість механічного використовувати електронний термостат, Ви заощадите електроенергію.

Електронне керування дозволяє ввести додаткові функції, що роблять прилади зручнішими у використанні. Серед таких тепловентиляторів зустрічаються моделі із цифровим дисплеєм, пультом дистанційного керування.
 

Чи правда, що всі тепловентилятори спалюють кисень та пил?

На поверхні спіральних нагрівальних елементів відбувається окислення заліза. Кисень витрачається у мінімальній кількості. А ось пил дійсно може згоряти, при цьому в приміщенні з'являється неприємний запах.

Сучасні моделі тепловентиляторів оснащуються керамічним нагрівачем, а також фільтром, який встановлюють під повітрозабірними ґратами, щоб пил та шерсть тварин не потрапляли усередину. Щоб повністю виключити появу паленого запаху, достатньо утримувати прилад у чистоті.

Перерахованих недоліків повністю позбавлені керамічні, металокерамічні, галогенні, карбонові та кварцові обігрівачі. Тим не менш, тепловентилятори, оснащені спіраллю, мають попит у покупців, адже ціна на них найнижча.

Наскільки електричні обігрівачі є пожежобезпечними?

Нагрівальний елемент теплового дуйчика захищений від перегріву. Система безпеки контролює його температуру. Як тільки вона стане близькою до критичної межі, подача електроенергії автоматично припиниться. Таким чином забезпечується протипожежна безпека. Та ж система після того, як нагрівальний елемент охолоне, знову вмикає.
 

Чи підійде тепловентилятор для використання у дачному будиночку?

Так, адже його головна перевага полягає у швидкому обігріві приміщення. Приїхавши в прохолодний день на дачу, Ви зможете відразу зігрітися під потоком гарячого повітря. Комфортний клімат у приміщенні буде досягнутий менше, ніж за одну годину.

Ефективність обігрівачів залежить від їхньої потужності. Рекомендуємо придбати Sturm FH2221RC. Його 2 кВт обігріють кімнату площею 20 кв. м за 10 хв. Нарешті цей тепловентилятор має керамічний нагрівальний елемент. Кисень на ньому не окислюється, тому під час роботи обігрівача якість повітря залишається постійною. Захист від перегріву гарантує пожежну безпеку.

Порадьте найлегший переносний обігрівач?

Найкомпактніша і найлегша техніка – дуйчик купити який можна практично в будь-якому господарському магазині . Ручками для перенесення оснащуються обігрівачі вагою від 1 кг. Їхня висота не перевищує 25 – 27 см, завдяки чому вони займають мінімум місця, легко вміщуються в сумці. При цьому вони вирізняються високою ефективністю. Потужність 1,5 – 2 кВт дозволяє обігрівати кімнати площею 15 – 22 кв. м. У приміщеннях більшого розміру тепловентилятор використовують для локального обігріву робочих місць.

Рекомендуємо звернути увагу на Тепловентилятор електричний Vitals EH-23. При високій потужності (2 кВт) він важить лише 1,7 кг. У нижній частині корпусу перемикач режимів – 0, 1, 2 кВт. Другий регулятор містить термостат, за допомогою якого підтримується бажана температура. 

Потрібен обігрівач електричний економний. Що запропонуєте?

Серед такого обладнання найменша вартість у настільних переносних моделей. Дана техніка представлена пристроями різних виробників, але найбільшою популярністю в нашому інтернет-магазині користується тепловентилятор NOWA Egs-200. У нього досить висока потужність (1,8 кВт), що дозволяє обігрівати приміщення площею до 20 кв. За допомогою регулятора рівень нагрівання можна зменшити до 900 Вт.

Вартість пристроїв із меншою потужністю (1,5 кВт) від компанії General Climate трохи нижча. Якщо у Вас невелике приміщення, то для економії електроенергії краще обрати одне з них. Ще один варіант - тепловентилятор Sturm FH2220RC. 

Як працює термостат?

Більшість тепловентиляторів термостат включається за допомогою поворотного регулятора. Спочатку його переводять за годинниковою стрілкою до упору. Коли користувач відчує, що приміщення достатньо прогріто, ручку повертають проти годинникової стрілки, поки не згасне сигнальна лампочка. Замість неї в деяких обігрівачах при відключенні нагрівального елемента лунає характерне клацання. Після цього прилад працюватиме в автоматичному режимі. Коли в кімнаті стане холодніше, він знову запрацює і вимкнеться після досягнення заданої температури.

Обладнання з електронною системою управління, цифровим дисплеєм та пультом ДУ зручніше у використанні. Бажана температура визначається відразу – за допомогою кнопок 

Чи можна пристрій увімкнути на всю ніч?

Тепловентилятори, як і багато інших обігрівачів, не рекомендується залишати працюючими без нагляду на тривалий час. При цьому важливо враховувати, що наявність термостата не дозволяє включати пристрій на всю ніч. Насправді безпека забезпечується лише захистом від перегріву та правильним підключенням до електромережі (з урахуванням рекомендацій, вказаних в інструкції з експлуатації). Також важливо, щоб опалювальне обладнання розміщувалося на відстані не менше ніж 50 см від інших предметів.

Більшої обережності у використанні вимагають підлогові та настільні моделі, які можуть випадково перекинутися. Добре, якщо пристрій має спеціальну систему, яка відключає його при падінні.

Настінні тепловентилятори не потребують такого захисту. Вони встановлюються стаціонарно, жорстко кріпляться до стіни високо над підлогою. Ця техніка розрахована на тривалу роботу, багато моделей обладнано таймером на вимкнення
 

Порадьте тепловентилятор у гараж, щоб іноді працювати в холодну погоду?

Зазвичай для обігріву приміщень із поганою теплоізоляцією ми рекомендуємо використовувати теплові гармати. Якщо Ви хочете купити побутовий тепловентилятор, його потужність має бути високою – 2 кВт. Можливо, Вам навіть потрібно придбати два такі пристрої для одночасної роботи.

Ми можемо запропонувати вам побутовий тепловентилятор промисловий NOWA Eg-300 з потужністю 3 кВт. Хоча, на практиці інколи вигідніше купити керамічний тепло вентилятор, наприклад Sturm FH2231RC. Цей прилад оснащений керамічним нагрівальним елементом. Порівняно зі спіраллю він має велику площу, тому працює ефективніше. Крім того, такі елементи мають довгий термін служби. Sturm FH2231RC має майже таку ж саму потужність (3 кВт), але коштує дешевше, тому що гріє за рахунок ніхромової спіралі. Якщо купите два такі пристрої, отримайте 6 кВт на обігрів.

А ще на нашому сайті можна придбати генератори бензинові та дизельні. 


Порівняння товарів (0)Тепловентилятор електричний Vitals EH-23

Характеристики Габарити упаковки, мм210x345x480 Вага нетто/брутто, кг1,7/1,9 Напруга, В230 Часто..

1 240 грн.

ЗНИЖКА -8%
Тепловентилятор (обігрівач електричний) Техас ТА-01-721
Тепловентилятор (обігрівач електричний) Техас ТА-01-721

ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-01-721 НАПРУГА МЕРЕЖІ (В) 230 ПОТУЖ..

1 520 грн. 1 399 грн.

ЗНИЖКА -7%
Тепловентилятор (обігрівач електричний) Техас ТА-01-731
Тепловентилятор (обігрівач електричний) Техас ТА-01-731

ХАРАКТЕРИСТИКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ TEX.AC ТА-01-731 НАПРУГА МЕРЕЖІ (В) 230..

2 242 грн. 2 079 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор Sturm FH2221RC
Тепловентилятор Sturm FH2221RC

Електричний тепловентилятор Sturm FH2221RC – мобільний опалювально-вентиляційний пристрій пр..

1 263 грн. 1 149 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор Sturm FH2231RC
Тепловентилятор Sturm FH2231RC

Електричний тепловентилятор Sturm FH2231RC – мобільний опалювально-вентиляційний пристрій приз..

1 809 грн. 1 639 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор Sturm FH2231RS
Тепловентилятор Sturm FH2231RS

Електричний тепловентилятор  Sturm FH2231RS  – мобільний опалювально-вентиляційний п..

2 085 грн. 1 889 грн.

ТОП ПРОДАЖІВ
ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор електричний Vitals EH-23
Тепловентилятор електричний Vitals EH-23

Характеристики Габарити упаковки, мм210x345x480 Вага нетто/брутто, кг1,7/1,9 Напруга, В230 Часто..

4

1 302 грн. 1 179 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор електричний Vitals EH-35
Тепловентилятор електричний Vitals EH-35

Характеристики Вага нетто/брутто, кг3,4/3,7 Напруга, В230 Частота тока, Гц50 Потік повітря, м³/г..

3

2 628 грн. 2 379 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор електричний Vitals EH-52
Тепловентилятор електричний Vitals EH-52

Характеристики Вага нетто/брутто, кг6,1/6,8 Напруга, В380 Частота тока, Гц50 Габариты упаковки, ..

4 000 грн. 3 609 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор електричний Vitals EH-92
Тепловентилятор електричний Vitals EH-92

Характеристики Вага нетто/брутто, кг8,1/9,0 Напруга, В380 Частота тока, Гц50 Габариты упаковки, ..

5 600 грн. 5 049 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор керамічний Procraft FP20
ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор керамічний Procraft FP20
ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор керамічний Procraft FP30
Тепловентилятор Sturm FH2220RC

Характеристики Основні призначення інструменту Для гаража, для ..

730 грн.

Тепловентилятор Sturm FH2230RC

Характеристики Основні призначення інструменту Для гаража, для ..

1 080 грн.

Тепловентилятор Sturm FH2230RS

Характеристики Основні призначення інструменту Для гаража, для ..

1 190 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор електричний Vitals EH-22
Тепловентилятор електричний Vitals EH-22

Характеристики Габарити упаковки, мм225x165x265 Вага нетто/брутто, кг2.0/2.2 Напруга, В230 Часто..

1 134 грн. 1 029 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор електричний Vitals EH-33
Тепловентилятор електричний Vitals EH-33

Характеристики Габарити упаковки, мм332x332x415 Вага нетто/брутто, кг6,7/7,5 Напруга, В230 Часто..

2 352 грн. 2 129 грн.

Тепловентилятор електричний Vitals EH-34

Характеристики Вага нетто/брутто, кг3,6/4,0 Напруга, В230 Частота тока, Гц50 Габариты упаковки, ..

0 грн.

ЗНИЖКА 10%
Тепловентилятор електричний Vitals EH-36
Тепловентилятор електричний Vitals EH-36

Характеристики Вага нетто/брутто, кг4,7/5,3 Напруга, В230 Частота тока, Гц50 Габариты упаковки, ..

2 066 грн. 1 869 грн.

ЗНИЖКА 5%
Тепловентилятор промисловий NOWA Eg-300
Тепловентилятор промисловий NOWA Eg-300

Характеристики Напруга, В230 Частота тока, Гц50 Максимальна потужність, Вт3000 Площа обігріву, м..

1 617 грн. 1 549 грн.

Тепловентилятор промисловий NOWA Egs-200

Характеристики Напруга, В230 Частота тока, Гц50 Максимальна потужність, Вт2000 Площа обігріву, м..

1 050 грн.

Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)
Ціна товарів в категорії Обігрівачі електричні від 730 до 5600 грн.
Обігрівачі електричні від Карат Електро

Середній рейтинг товарів категорії Обігрівачі електричні 4.14 На основі 7 відгуків

РОЗПРОДАЖ інструменту Pro•Carft знижки до -30% Перейти до каталогу ->