Бензопили ланцюгові


Бензопили ланцюгові

Як вибрати бензопилу: ціна, якість, марки

Бензопила - надійна та продуктивна техніка для великих обсягів робіт з деревиною. Купити бензопилу можна для різних потреб. Потрібно спиляти старі дерева в саду? Заготувати дрова на зиму? Напиляти дошки та брус для будівництва? Для всіх завдань підійде цей інструмент. Тільки для кожної знадобиться своя модель. Наша стаття відповість на запитання "Як вибрати бензопилу за ціною та якістю" та допоможе підібрати те, що потрібно саме вам. А купити бензопилу Вам допоможе наш інтернет-магазин, в якому ціна бензопили може варіюватися від 2000грн до декількох десятків тисяч гривень.

Зміст:

  1. Вибираємо бензинову пилу за характеристиками залежно від мети
  2. Що забезпечить зручність та безпеку використання бензопили?
  3. Ціни та виробники бензопил: яку марку ланцюгової бензопили вибрати та купити?

Вибираємо бензопилу за характеристиками

Перед тим як купити бензопилу в Україні потрібно визначитися, яка саме ланцюгова пила Вам підійде для Ваших потреб. Розрізняють побутові, напівпрофесійні та професійні моделі бензопил, що насправді вже характеризує сферу використання. Але такий вибір буде все-таки поверховим, тому що всередині одного класу інструмент може суттєво відрізнятися. І насамперед – технічними характеристиками. Саме вони визначають продуктивність та витривалість моделей, а також тривалість робіт. Звичайно, ціна бензопили від цього також залежить. Зіставивши параметри із завданнями та умовами, в яких вам належить працювати, ви зможете зробити правильний вибір. Пропонуємо до вашої уваги основні характеристики, які вказують виробники бензопил.

Потужність та об'єм двигуна бензопили

Потужність бензопили обчислюється в кінських силах. Але для зручності зіставлення бензинових та електричних моделей прийнято вказувати її в кіловатах – адже саме ця одиниця виміру є показником вихідної потужності. Звичайно, цей параметр залежить від об'єму двигуна. Наприклад, моделі з об'ємом двигуна до 50 куб. см потужність становить не більше 2 кВт , у інструмента з об'ємом ДВЗ в 70 куб. см - 3 кВт , у техніки з об'ємом двигуна в 90 куб. см – 6 кВт. Легко здогадатися: чим потужніший інструмент, тим більш пристосований для тривалого пиляння та навантажень. Припустимо, Ви хочете купити бензопилу для нечастих робіт на присадибній ділянці або домашньому господарстві для заготівлі дров, наприклад, в баню, для пічного опалення і т.д. Напевно працювати ви будете не більше 2-3 годин на день . Вам підійде модель невисокої потужності від 0,7 до 2 кВт. Ціна такої бензопили набагато дешевша, аніж професійної моделі. Коли йдеться про масштабні роботи, наприклад, напиляти кілька кубометрів обаполку або виконати торцювання колод, заготовити матеріал до будівництва або вести роботи з облагородження міського ландшафту, доведеться працювати до 3 – 5 годин. Найкраще купити бензопилу потужністю від 2,5 до 3 кВт. На лісозаготівельних підприємствах та при валці дерев у лісі доводиться пиляти практично без перерви весь робочий день – до 8 годин . Оптимальним рішенням стане професійна бензинова пила потужністю 4 – 6 кВт. Купити бензопили будь-якого класу та потужності можете в нашому інтернет-магазині. В подарунок отримаєте ще й безкоштовну доставку, якщо вартість пилки складе більше 2500грн.

Довжина шини бензопили

Від цього параметра залежить те, якої товщини колоду вдасться розпиляти в один захід. Відштовхуватися треба знов-таки від майбутніх завдань. Ви плануєте спилювати гілки чи не дуже товсті дерева, виконувати розпилювання дощок для приватного будівництва? Тоді Вам краще купити бензопилу в Україні із шиною довжиною в 25 – 35 см. З компактним оснащенням вам буде легше впоратися. Для валочних робіт можна купити бензопилу недорого в Україні з робочою частиною в 50 – 60 см. Ви витрачатимете менше часу та сил на кожен ствол. Довжина шини не дорівнює ширині заготовки, яку можна розпиляти за один захід. Наприклад, бензопила з робочою частиною 40 см здатна працювати з колодами не товщі 35 см. Ціни на бензопили не дуже відрізняються в залежності від довжини шини.

Об'єм паливного бака бензопили

Характеристика впливає тривалість робіт без дозаправки. У зв'язку з тим, що великий бачок значно збільшує конструкцію бензинової ланцюгової пили, більшість моделей оснащується баком від 0,2 до 0,5 л. Професійні моделі ланцюгових пилок, які розраховані на безперервне використання протягом усього робочого дня, мають бачок об'ємом 0,8 – 1,3 л. Для потужної техніки потрібно більше палива.

Вага бензопил

Залежно від обсягу двигуна, габаритів та довжини шини визначається вага бензинової ланцюгової пилки. Логічно, що легка бензопила зручніша. Але якщо вам потрібен потужний, продуктивний інструмент, доведеться пожертвувати комфортом – вага професійної моделі може досягати 7 – 9 кг. У побутових цей параметр становить 4 – 5 кг. Купувати бензопили краще в перевірених продавців.

Рівень шуму бензинової пили

Звук працюючого бензоінструменту негативно впливає на органи слуху. Хоча, наразі майже в кожному магазині садової техніки можна придбати сучасні засоби захисту для роботи з бензиновими пилами – спеціальні навушники. Як правило, рівень шуму у більшості пилок становить 105 – 115 дБ, і часто на підприємствах згідно нормативів техніки безпеки під час роботи потрібно одягати шумозахисні навушники. Зараз багато виробників прагнуть зробити бензопили тихішим. 

Для довідки: рівень звуку в 100 дБ схожий, наприклад, на рух вагона метро або гуркіт грому. Це значення за європейськими нормами є максимальним для навушників програвача.

Отже, від технічних характеристик залежать можливості бензопили та цілі, для яких вона підходить. Але це ще не все, що потрібно врахувати при покупці. Дуже важливо, щоб з бензиновою пилою було легко та комфортно працювати.

Купити бензопилу в Україні недорого з доставкою

Як відомо, бензоінструмент відрізняється від електричного тим, що його робота супроводжується великим шумом та вібрацією корпусу. Остання особливо небезпечна.

Багатьом доводиться працювати по 8 годин щодня, відчуваючи постійну вібрацію від інструменту – ризик захворювань збільшується в рази. Тому сучасні бензопили оснащуються антивібраційною системою..Ціна бензопили мало відрізняється в незалежності, чи встановлена антивібраційна система на агрегат, чи ні. Між ручками та двигуном встановлюється демпфер, який згладжує коливання від працюючого двигуна – вібрація на ручці відчувається меншою мірою. Така особливість буде корисною не тільки професійним вальщикам лісу та працівникам бригад озеленення. Навіть якщо ви хочете купити бензопилу в побутових цілях: для роботи на дачі, в приватному будівництві, при заготівлі дров у селі, у будь-якому випадку працювати комфортніше інструментом з антивібраційною системою. Так вам доведеться менше втомлюватися, легше буде утримувати пилку і спрямовувати її, що, безсумнівно, позначається на чистоті різу. До речі, на зручність використання інструменту впливає розташування двигуна. Моделі з горизонтальним розташуванням повинні мати таку форму, щоб двигун не був зміщений по осі симетрії. Інакше пила весь час йтиме убік під час роботи. Краще купити бензопилу з поздовжнім розташуванням ДВЗ без зсуву по осі симетрії: таким чином центр тяжіння оптимально збалансований, і техніку легко утримати у потрібному положенні.

Для безпечного використання бензопили передбачено гальмо ланцюга . Воно може бути ручним: при неконтрольованому русі ріжучої частини треба натиснути на важіль у передній частині корпусу – ланцюг зупиниться. Найбільш прогресивним вважається автоматичне гальмо, яке спрацьовує під впливом інерції, наприклад, при зворотному ударі. Але і ціна бензопили в таких моделях буде дещо дорожчою.

Чим ще оснащують інструмент для легкого використання? Знаючи, що виникають складнощі з ручним запуском двигуна, вони розробляють системи для полегшення цього процесу. За рахунок використання праймера підкачування палива вдається знизити необхідні зусилля при запуску двигуна на 50 - 70% . Умовно ця система позначається як « Легкий старт », але кожен виробник називає її по-своєму. Якщо бажаєте дізнатися ціни на бензопили з системою пуску "легкий старт", просто подзвоніть нам і консультанти нададуть Вам вичерпну інформацію щодо цього питання.

Ціни на бензопили та виробники: яку марку бензопили вибрати в Україні?

Вже визначилися з робочими параметрами та корисними доповненнями? Тепер варто задуматись про суму, яку ви готові витратити на покупку бензопили. Від чого залежить ціна? Факторів багато: бренд, матеріали виготовлення, ресурс двигуна, витрати на проектування та виробництво, клас інструменту. Якщо узагальнити вартість моделей, можна виділити кілька цінових категорій: побутові коштують до 3-5 тисяч гривень, напівпрофесійні – до 10-15 тисяч гривень, професійні – до 20-30 тисяч гривень та вище. Зазначимо, що аналогічні за характеристиками моделі одного класу можуть мати велику різницю у ціні. Чому? Кожен виробник прагне того, щоб зробити свою продукцію більш надійною, функціональною, довговічною. Він впроваджує нові засоби обробки деталей, унікальні технології, додаткові системи. Наведемо приклади, що зустрічаються у найпопулярніших брендів.

  • У бензопилах Husqvarna застосовується новітня технологія X-TORQ , яка навіть на малих оборотах двигуна збільшує момент, що крутить, і знижує витрату палива на 20%.
  • Інструмент Stihl має двигун 2-MIX , який відрізняється зниженою витратою палива – на 20% та рівнем шкідливих викидів – на 70%. Передбачено важіль перемикання режимів "Зима/Літо" .
  • Японський виробник Makita оснащує свою техніку литим картером двигуна із магнієвого сплаву – це збільшує робочий ресурс.
  • Пилки CARVER мають систему Clean2 , яка допомагає досягти трьох цілей: скоротити споживання палива на 20%, збільшити потужність на 5%, підвищити момент, що крутить, на 17%. Інструмент цього бренду має підвищену зносостійкість циліндра за рахунок хромування внутрішньої поверхні.
  • Бензопили Alko оснащені глушником , який відводить вихлопні гази та сприяє зниженню рівня шуму до 115 дБ.
  • БензопилиVitals Master оснащуються праймером для легкого запуску двигуна "на холодну", а надійність забезпечується за рахунок хромованого циліндра, хромованої поршневої групи та хромованого ланцюга.

Напевно, ви побачите, що останні набагато більш доступні в ціні. Наскільки обґрунтовано переплачувати за функціонал, надійність, економічність – вирішувати вам. Пропонуємо перейти до вибору бензопили на нашому сайті Карат Електро вже зараз. У картках товарів ви знайдете докладну інформацію щодо кожної моделі, робочі параметри та відгуки покупців. Щоб полегшити собі завдання, скористайтесь електронною формою підбору в рубриці - так ви звузите коло товарів, відібравши відповідні характеристики. Запам'ятайте, правильно підібраний інструмент – запорука ефективного використання. Не забудьте заздалегідь обзавеститя заточним інструментом для більш комфортної роботи. Верстат для заточування ланцюгів з гарантовано привабливою ціною можете придбати прямо зараз!

Також на нашому сайті ви можете купити електрокосу недорого, попередньо ознайомившись з асортиментом товару в категорії садової техніки та прочитавши статтю про те, як правильно обрати собі електрокосу. 


Порівняння товарів (0)ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft GS-52P
Бензопила Procraft GS-52P

Рівень шуму 116 дБ Потужність 2100 Вт Число оборотів холостого ходу 11500 об/хв Довжина шин..

4 210 грн. 3 799 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft GS450
Бензопила Procraft GS450

Рівень шуму 110 дБ Число оборотів холостого ходу 8000 об/хв Довжина шини 45 см Крок ланцюга..

2 685 грн. 2 429 грн.

Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 2510s

Характеристики Тип двигуна2-тактний Тип палива Робочий об'єм циліндра, куб. см25,0 Потужність, к..

3 458 грн.

Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4525s 15″

Характеристики Тип двигунадвотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження Тип пал..

3 564 грн.

Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 5532s 18″

Характеристики Тип двигунадвотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження Тип палив..

3 671 грн.

Бензопила ланцюгова Vitals Professional BKZ 2514r

Характеристики Тип двигуна2-тактный Робочий об'єм циліндра, куб. см25,0 Потужність, кВт/к.с. 0,8 ..

5 799 грн.

Sturmax GCM9912 Ланцюгова бензопила 1200 Вт – Sturmax

Додаткова інформація Серія інструменту Sturmax Вид інструменту бензопила ..

3 678 грн.

ЗНИЖКА 5%
Бензопила Baumaster GC-9945BE, Black Edition
Бензопила Baumaster GC-9945BE, Black Edition

Характеристики Основні потужність 2,8 кВт (3,5 к.с.) довжина шини 405 мм крок ланцюга 0.32..

3 063 грн. 2 919 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Baumaster GC-9952BE, Black Edition, 3кВт, 45см
Бензопила Baumaster GC-9952BE, Black Edition, 3кВт, 45см

Характеристики Основні потужність 3 кВт (4 к.с.) довжина шини 455 мм крок ..

2

3 816 грн. 3 439 грн.

ЗНИЖКА -9%
Бензопила Oleo-Mac GSH 40, 1.7кВт, 35см
Бензопила Oleo-Mac GSH 40, 1.7кВт, 35см

Характеристики Виробник клас Home Plus обсяг циліндр..

1

6 594 грн. 5 999 грн.

ЗНИЖКА 5%
Бензопила Oleo-Mac GSH 51, 2.2кВт, 50см + подарунок
Бензопила Oleo-Mac GSH 51, 2.2кВт, 50см + подарунок

Характеристики Виробник Oleo-Mac клас Tough tech обсяг циліндра 50.5 см куб П..

7 296 грн. 6 939 грн.

ЗНИЖКА 5%
Бензопила Oleo-Mac GSH 56, 2.6кВт, 50см + подарунок
Бензопила Oleo-Mac GSH 56, 2.6кВт, 50см + подарунок

Характеристики Виробник Oleo-Mac клас Tough tech обсяг циліндра 54.5 см куб П..

7 896 грн. 7 509 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft GC300N
Бензопила Procraft GC300N

Бензопила Procraft GC300N ― це сучасний пристрій, який стане справжньою знахідкою для виконання ріжу..

4 320 грн. 3 899 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft GS-250 (Шина, ланцюг 30)
Бензопила Procraft GS-250 (Шина, ланцюг 30)

Бензопила Procraft GS-250 (шина, ланцюг 30) ― це надійна пила, компактних розмірів, яка ідеально під..

3 690 грн. 3 329 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft GS-52T
Бензопила Procraft GS-52T

Бензопила Procraft GS-52T - незамінний помічник на садовій ділянці Для кронува..

2 775 грн. 2 509 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft GS-58X
Бензопила Procraft GS-58X

Рівень шуму: 116 дБ Потужність: 1400 Вт Число оборотів холостого ходу: 11800 об/хв Вага: 4,4..

4 350 грн. 3 929 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft Industrial K450Pro
Бензопила Procraft Industrial K450Pro

Бензопила Procraft Industrial K450Pro призначена для проведення розпилу деревини. Вона непогано спра..

3 840 грн. 3 469 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft K300S (Шина, ланцюг 30)
Бензопила Procraft K300S (Шина, ланцюг 30)

Бензопила моделі Procraft K300S має можливості пилки і сучкоріза, тому з її допомогою ..

3 510 грн. 3 169 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft K350S (Шина, ланцюг 30)
ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft K450 (Шина+ланцюг 45, шина+ланцюг 40)
Бензопила Procraft K450 (Шина+ланцюг 45, шина+ланцюг 40)

Чому покупці обирають бензопилу Procraft K450? Бензопила Procraft K450 укомпле..

3 750 грн. 3 389 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Procraft K450L
Бензопила Procraft K450L

Потужна і надійна бензопила від марки Procraft буде гідним помічником у будівельних і ..

3 420 грн. 3 089 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Sturm 1,7 кВт, 405 мм GC9938B
Бензопила Sturm 1,7 кВт, 405 мм GC9938B

Характеристики потужність 1,7 кВт довжина шини 40 см крок ланцюга 3/8 дюйм Кі..

1

4 068 грн. 3 669 грн.

ЗНИЖКА 10%
Бензопила Sturm GC9912S, 1.7кВт, 30см
Бензопила Sturm GC9912S, 1.7кВт, 30см

Характеристики Блокування кнопки включення та Вага, кг 3...

4 764 грн. 4 299 грн.

+ ПОДАРУНОК
ЗНИЖКА 10%
Бензопила Sturm GC99456
Бензопила Sturm GC99456

Характеристики потужність 2,4 кВт (3,3 к.с.) довжина шини 16 "/ 405 мм крок ланцюга..

8 073 грн. 7 279 грн.

+ ПОДАРУНОК
ЗНИЖКА 15%
Бензопила Енергомаш ПТ-9945М2, 1.7кВт, 40см
Бензопила Енергомаш ПТ-9945М2, 1.7кВт, 40см

Характеристики Основні потужність 1,7 кВт (2.3 к.с.) довжина шини 16 "/ 405 мм ..

4 167 грн. 3 549 грн.

Показано з 1 по 25 із 91 (всього 4 сторінок)
Ціна товарів в категорії Бензопили ланцюгові від 1590 до 8073 грн.
Бензопили ланцюгові від Карат Електро

Середній рейтинг товарів категорії Бензопили ланцюгові 4.70 На основі 10 відгуків

РОЗПРОДАЖ інструменту Pro•Carft знижки до -30% Перейти до каталогу ->