Газонокосарки бензинові


Садова бензинова газонокосарка знадобиться на великій площі – понад 1000 кв. м. Завдяки незалежності від електромережі можна йти з нею на віддалені відстані. Бензокосарка – відмінний варіант для догляду за газонами у парках, територією готельних комплексів та заміських будинків, футбольними полями тощо. Купити газонокосарку бензинову можна на сайты нашого інтернет-магазину у відповідній категорії.

Машина оснащується двигуном внутрішнього згоряння. Для його роботи необхідна заправка паливом, окремо заливається паливне мастило. Запуск здійснюється за допомогою ручного або електростартеру. Останній варіант найбільш зручний, тому що вимагає мінімальних зусиль.

Які переваги має бензокосарка

 • Відмінна маневреність завдяки відсутності шнура живлення легко скошувати траву в важкодоступних місцях.
 • Свобода пересування дає можливість працювати на значній відстані від будинку – бензинова газонокосарка не потребує підключення до мережі.
 • Висока продуктивність дозволяє працювати на теренах величезної площі.

Недоліки бензокосарки

Однак бензокосарка не є ідеальним варіантом для всіх сфер. По-перше , вона досить гучна – рівень шуму працюючого двигуна може бути більше 90 дБ. Значить, вона не підходить для місць, де не можна порушувати тишу, наприклад, на території санаторіїв та будинків відпочинку. По-друге , бензинова газонокосарка через наявність паливного бака та двигуна внутрішнього згоряння більш громіздка та важка, ніж електрична. По-третє , робота супроводжується шкідливими вихлопами. По-четверте , обслуговування бензинових газонокосарок набагато складніше, ніж електричних аналогів: треба міняти свічки, контролювати рівень масла, здійснювати регулярне ТО мотора і т.д.

Різновиди

За способом переміщення

 • Несамохідні – привід із двигуна йде лише на ріжучі ножі. Така бензинова газонокосарка поводиться зусиллями користувача, який її штовхає. Ціни на такі пристрої менше, а ніж на самохідні машини.
 • Самохідні мають привід на колеса. Користувачеві не потрібно докладати зусиль для переміщення техніки, достатньо лише спрямовувати її. Газонокосарку самохідну купити краще всього, проконсультувавшись попередньо з менеджером магазину, який допоможе підібрати найкращий варіант для ваших потреб.

За типом приводу

 • З переднім приводом – самохідні машини, у яких провідними є передні колеса. Моделі відрізняються маневреністю та найкраще підходять для роботи на рівних газонах.
 • Із заднім приводом – бензинова газонокосарка з великими задніми колесами, що є провідними. Це дає можливість навантажувати задню вісь при роботі на ділянках з пагорбами.
 • З повним приводом – обладнання для важких робіт на горбистій місцевості.

Бензинова газонокосарка

Газонокосарки бензинові служать для косовиці великих і середніх за розміром ділянок. Ці машини більш важкі, ніж електричні моделі, але за наявності приводу цей недолік відкидається. Мобільність і високі робочі показники, що вигідно відрізняє їх від електричних побратимів. 

Потужність

Проводячи аналіз двох різних моделей, почнемо, мабуть, з однієї з найголовніших ознак, з потужності. Її величина безпосередньо впливає на її продуктивність, стимулює загалом весь технічний потенціал. Потужні бензокосарки здатні боротися, як з густими чагарниками трави, що вимахала за кілька тижнів, так і з молодою порослю. У такій ситуації, але з менш потужною технікою ми приречені на менш ефективну роботу. Потужну газонокосарку можна купити недорого в інтернет-магазині «Карат електро» з безкоштовною доставкою по Україні.

Ширина скошування

Цей показник варто було б поставити на перше місце разом з потужністю, тому що його величина дуже важлива. Справа в тому, що навіть найпотужніший агрегат, що має малу ширину скошування, стає малоефективним у професійному плані. Це тому, що від ширини скошування залежить те, скільки Вам потрібно зробити проходів. Звідси випливає, що керуючи потужною косаркою, що має малу ширину скошування, Ви витратите стільки ж часу на косовець, скільки б витратили, використовуючи набагато менш потужну косарку, але з більшою шириною скошування. 

Висота скошування

Отже, ми розглянули основні показники, якнайбільше і тепер приступаємо до порівняння менш значущих, але не менш важливих параметрів. Наступний на черзі показник – це висота скошування. Для того щоб відчути всю її важливість, необхідно мати деякі знання в галузі вирощування та догляду за газоном. А саме те, що висота скошування газону має залежати від його поточної довжини та багато іншого. Чим ширший діапазон, тим більшої свободи в регулюванні цього показника ви купуєте.

Матеріал корпусу

Ні для кого не секрет, що від матеріалу газонокосарки, чи вона електричної чи бензинової залежать деякі експлуатаційні моменти. Деякі моделі газоно косарка бензинова виготовлені із гальванізованої сталі, а деякі з надміцного пластику. Для тих, кому відомі наслідки процесу гальванізації, не слід пояснювати його переваги. Така сталь стає більш корозієстійкою і набуває естетичного вигляду. Сталь звичайна позбавлена ​​таких переваг, так що робіть висновки самі. Зате, газоно косарки, корпус яких виготовлений із пластику мають легшу вагу.

Місткість травозбірника

Ця деталь, якою оснащують багато моделей, покликана позбавити вас необхідності збирати скошену траву з галявини після її косовиці. Але варто відзначити, що багато хто впевнений у користі, яку надає скошена трава, залишена на газоні після її зрізу. Тобто тут думки професіоналів поділяються. Якась модель може бути оснащена жорстким травозбірником, тоді як інші його взагалі не мають.

Вага

Кожен предмет має свою вагу. Інструмент, управління яким виробляється людиною, має відповідати певним ергономічним умовам. Маса газонокосарки впливає зручність її використання, навіть якщо косарка самохідна.

Привід

Потужні бензинові косарки мають досить значну масу, тому мають привід на колеса в 90% випадків

Ціна на газонокосарки

Ціни на газонокосарки відрізняються в залежності від багатьох факторів, а саме:

 • Потужності
 • Бренду
 • Типу інструменту (професійний, чи для дому)
 • Типу приводу (з повним приводом, чи ні)
 • Ширини та висоти скошування
 • Та ін..

Тепер можна підвести невеликі висновки. Мета цього матеріалу продемонструвати реальність сьогоднішнього становища на ринку садового інструменту. Роблячи вибір на користь певного виробника або моделі, часто-густо виявляється корисним порівняти подібні за показниками екземпляри в навіть різному ціновому діапазоні.

В продажі на сайті нашого інтернет-магазину є безліч електро- та бензоінструментів, Ви можете купити електрокосу недорого та ще й з безкоштовною доставкою Новою поштою


Порівняння товарів (0)Газонокосарка Husqvarna LC 151S

Husqvarna LC 151S - це проста у використанні самохідна газонокосарка з можливістю збирання, Bioclip&..

16 249 грн.

Газонокосарка бензинова Sturm PL4642 2800 Вт

Характеристики   Основні Модель двигуна T6 ..

14 178 грн.

Газонокосарка бензинова Sturm PL4650SE 2800 Вт

Характеристики   Основні Модель двигуна T6 ..

24 552 грн.

Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 46139t

Характеристики Тип двигунабензиновий 4-тактний з повітряним охолодженням Марка двигунаVitals Maste..

12 792 грн.

ТОП ПРОДАЖІВ
ЗНИЖКА -28%
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.82 SE
Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.82 SE

Характеристики Газонокосарка електрична AL-KO Classic 3.82 SE ..

4 699 грн. 3 399 грн.

Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51139td

Характеристики Тип двигунабензиновий 4-тактний з повітряним охолодженням Марка двигунаVitals Maste..

15 585 грн.

Газонокосарка бензинова Vitals Master Zp 51173td Grand

Характеристики Тип двигунабензиновий чотиритактний з повітряним охолодженням Марка двигунаVitals M..

18 378 грн.

Газонокосарка бензинова Vitals Zp 4099t

Характеристики Тип двигунабензиновий 4-х тактний Робочий об'єм циліндра, куб. см 99 Потужність, ..

9 440 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)
Ціна товарів в категорії Газонокосарки бензинові від 4699 до 24552 грн.
Газонокосарки бензинові від Карат Електро

Дзвони і замовляй товар вже зараз та отримай знижку 10% від ціни* вказаної на сайті! Детальніше