Зварювальний інвертор Кентавр СВ-255ТРВ

ЗНИЖКА -10%
Виробник: КЕНТАВР
Модель: СВ-255ТРВ
Наявність: На складі
Артикул: 000120317

  • 1 199 грн.1 330 грн.
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ
Мінімальний струм, А 50
Максимальна потужність, кВт 10.34
Максимальний діаметр електродів, мм 5
Мінімальний діаметр електродів, мм 1,6
Макс. сила струму, А 255
Частота струму, Гц 50
ПВ на максимальному струмі,% 60
ДОДАТКОВО
Виробник Кентавр
Колір Жовтий
Особливості Гарячий старт; Модуляція зварювального струму; Захист від перегріву; Захист від перенавантаження; Робота за низької напруги
Комплектація Зварювальний апарат із кабелем електро-живлення та рукояткою для перенесення; Захисна маска зварника; Універсальний молоток-щітка; Зварювальний кабель із затиском маса; Зварювальний кабель з електродотримачем; Керівництво з експлуатації.
Батьківщина бренду Україна
Країна виробник Китай
Гарантія 24 місяці
Обмін і повернення товару Обмін або повернення протягом 14 днів після покупки
Додатково Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
ГАБАРИТИ
ВхШхГ упакованого товару, мм 330х195х230
Вага, кг 3.7
Вага упакованого товару, кг 4.1

 

Найкращий помічник у зварюванні

Зварювальний апарат інверторного типу CB-255TPB ТМ «Кентавр» призначений для ручного дугового зварювання металевих виробів в режимі ММА. Зварювання здійснюється на постійному струмі металевими плавкими електродами для постійного і змінного струму з основним, рутиловим, целюлозним, кислим, змішаного типу та іншими видами покриттів.

Фото до зварювального аппарата

Широка універсальність у роботі

Фото до зварювального аппарата

Область застосування зварювальних апаратів інверторного типу CB-255TPB ТМ «Кентавр» досить широка, Дані моделі можуть використовуватися як в стаціонарних, так і в польових умовах в складі мобільних комплексів, які забезпечені бензиновою або дизельною міні-електростанцією відповідної потужності (на виробництві, станціях технічного обслуговування автотранспорту, будівельних майданчиках, дачних товариств, у гаражах що розташовані як в межах такі за межами населених пунктів).

Напруга під час зварювання

Сучасна конструкція зварювальних апаратів інверторного типу, заснована на передових инверторных технологіях, дозволяє користувачу і, який не має досвіду зварювання, швидко та без зайвих проблем отримати надійне зварне з'єднання. Принцип дії інверторного джерела зварювальної дуги заснований на перетворенні напруги 220 В змінного струму частотою 50 Гц в напругу постійного струму, після чого напруга постійного струму подається на зварювальну дугу.

Використання інверторних технологій призвело до зменшення ваги та габаритів даних виробів, поліпшення якісного показника зварювальної дуги, збільшенню ККД, а такожможливості плавно регулювати зварювальний струм.

Фото до зварювального аппарата

Якісна збірка апаратів інверторного типу

Фото до зварювального аппарата

Зварювальні апарати інверторного типу складаються з конструктивних вузлів:

силового трансформатора, який знижує напругу електричної мережі до необхідної напруги холостого ходу джерела; блоку силових електричних схем; стабілізаційного дроселя, який зменшує пульсації випрямленого струму; системи захисту; елементів управління та контролю.

Система захисту від перегріву

Дана аварійна система призначена для запобігання виходу з ладу зварювального апарату у випадку перегріву. У процесі тривалого та інтенсивного зварювання за умов високої температури навколишнього середовища може спрацювати система захисту від перегріву виробу і відбутися вимкнення зварювального контуру. При цьому система охолодження зварювального апарату продовжить свою роботу. Робота зварювального апарату буде продовжена автоматично, коли виріб охолоне.

Фото до зварювального аппарата

Переваги СВ-255ТРВ серед конкурентів

Фото до зварювального аппарата

Крім високих показників надійності та продуктивності, зварювальні апарати інверторного типу СВ-255ТРВ ТМ «Кентавр» наділені низкою інших явних переваг, до числа яких відносяться: гарячий старт; модуляція зварювального струму; захист від перегріву; захист від перевантаження; робота за низької напруги.

Увага: HTML не підтримується!
Captcha

Чому варто замовляти у нас

 

Офіційний дилер

Наш магазин - офіційний дилер торгових марок STIHL, Husqvarna, Oleo-Mac і авторизована точка продажу DNIPRO-M, Vitals, Sturm! та Енергомаш.

Власний сервісний центр

Здійснюємо обслуговування та ремонт інструменту придбаного в нашому магазині.

Якість та гарантія

Весь інструмент має сертифікати якості та гарантію від виробника до 5 років

Дзвони і замовляй товар вже зараз та отримай знижку 10% від ціни* вказаної на сайті! Детальніше